Kal Dekorasyon

Kal Dekorasyon
Kal Dekorasyon
Kal Dekor

Hizmetlerimiz

Tadilat

Eskişehir tadilat dekorasyon firması olarak ev ve iş yerlerinizi baştan yaratacak modern uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin zevklerine göre yaptığımız dokunuşlarla hem hayalinizdeki mekana sahip olmanızı hem de bu mekanı en işlevsel şekilde kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Kal dekor olarak, özellikle dar alanlarda yaşayanların en büyük sorunları olan sığamama durumunu ortadan kaldırmak için tüm dolap uygulamalarımızda iç hacimleri özel belirliyoruz. Temiz işçiliğimiz ve zamanın da teslimat ilkemizden şaşmadan anahtar teslim tadilat işleri yapıyoruz.

Tadilat hizmetimizle önce adrese gelip keşif yapıyor, ortalama maliyet hesaplaması yapıyor ve onaylamanız halinde belirlenen tarihte hizmete başlıyoruz. Tüm projelerimizde 3D modellemeden yararlanarak işin sonunda ortaya ne çıkacağını önceden görebilmenizi sağlıyoruz.

Tadilat ustası olarak yer döşemelerinden sıkılan müşterilerimize dünyanın ve ülkemizin en çok tercih edilen markalarıyla hizmet veriyoruz. Yerli laminant parke, İthal laminant parke, Strafor, Şilte, Süpürgelik, Merdiven uygulamalarımızda istediğiniz renk veya deseni uygulayabilmekteyiz.  

Eskişehir tadilatçı olarak önceki halinden memnun olmadığınız ne varsa tamamı için hizmetinizdeyiz.

 

Kaldekor Eskişehir İletişim Bilgileri;

Tel : 0222 226 82 22 | Gsm : 0533 494 21 59

Adres : Kırmızı Toprak Mh. Ercan Sk. No: 30/C / ESKİŞEHİR

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım